Ubytování

Oranžový dům stojí ve vesnicí 1 km od kotviště lodí a filetárny, dům je rozdělen na dva  samostatné apartmány.

 

Apartmán 1

Má velikost 60m2, nachází se v přízemí a je určený až pro šest rybářů, má tři samostatné pokoje se dvěmi lůžky.Obývací pokoj s TV , dvd, wifi . Plně vybavený kuchyňský kout, sklokeramický sporák, trouba, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba. Koupelna se sprchovým koutem a wc. Předsíň a venkovní terasa. Z obýváku a terasy je krásný výhled na moře a okolní hory. Předpokládá se,že hosté po sobě nahrubo uklidí.Vybírá se vratná kauce ve výši 200 euro na apartmán, která bude po předání apartmánu vrácena. K apartmánům se od roku 2020 používá kotviště a filetárna která je u modrého domu, mrazáky, sušárna obleků a místo na rybářské vybavení je také u  kotviště lodí. Apartmány jsou vzdálené  1 km od kotviště lodí, u kotviště pohodlně zaparkujete.

 

Apartmán 2

Má velikost 70m2, nachází se v prvním patře, je určený až pro šest rybářů,má samostatný vchod z druhé strany domu. Tři ložnice z toho jedna třílůžková, jedna dvoulůžková a jedna jednolůžková. Obývací pokoj s TV, dvd, wifi. Plně vybavená kuchyně, sklokeramický sporák, trouba, myčka, lednice ,mrazák, mikrovlnná trouba. Koupelna se sprchovým koutem a wc. Předsíň, terasa i balkon. Z obýváku a terasy je nádherný výhled na moře a okolní hory.  Předpokládá se, že po sobě hosté nahrubo uklidí. Vybírá se vratná kauce ve výši 200 euro za apartmán, která bude po předání apartmánu vrácena. K apartmánům se od roku 2020 používá kotviště a filetárna u modrého domu, mrazáky, sušárna obleků a místo na rybářské vybavení je také u kotviště lodí. Apartmány jsou vzdálené 1 km od kotviště lodí, u kotviště pohodlně zaparkujete.

 

zahradni-chatka-k-oranzovemu-domu.png

Zahradní chatka

Na zahradě oranžového domu je chatka o velikosti 10m2, kde by v případě větší skupiny osob mohli po domluvě v letních měsících přespávat další dvě osoby, v chatce je patrová postel, elektřina, není tekoucí voda.

 

 

 

 

Modrý dům

Modrý dům se nachází na překrásném místě přímo u moře asi 800 m od centra vesnice. Kotviště lodí a filetárna je přímo před domem. Dům má velikost 70m2. Je určený až pro šest rybářů. V přízemí se nachází předsíň, plně vybavená kuchyň se sporákem ,troubou, myčkou,lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. Obývací pokoj s TV, dvd, wifi. Koupelna se sprchovým koutem a wc. Dvě terasy ze kterých je nádherný výhled na moře a okolní hory. V prvním patře jsou dvě ložnice, každá se třemi samostatnými lůžky. V suterénu je místnost s dvěma mrazáky o objemu 400 a 500 l a ještě jedna koupelna se sprchovým koutem a wc. Filetárna s tekoucí vodou a osvětlením, může zde pracovat až šest rybářů, další velké stoly na filetování jsou na terase pod filetárnou, a další čtyři stoly jsou na plovoucím mole u lodí. Molo s loděmi stojí přímo před domem a filetárnou. Vybírá se vratná kauce 200 euro za chatu a 200 euro za loď, která je po předání chaty a lodě vrácena. Předpokládá se, že hosté po sobě nahrubo uklidí.

 

 

 

Galerie modrý dům

filetárna k modrému domu obývák jídelní kout kuchyň 1.pokoj 1.pokoj 2.pokoj 2.pokoj  

 

Galerie apartmán č.1 oranžový důmGalerie apartmán č.2 oranžový dům

oranžový dům - Apatrtmán 2 - první patro kuchyň kuchyňský kout kuchyň obývák 1.pokoj pro 3 osoby 2.pokoj pro 2 osoby 3.pokoj pro 1 osobu


Galerie zahradní chata

 

Facebook

Sledujte úlovky, události,
a novinky v oblasti
na našem Facebooku