Ubytování

Oranžový dům stojí ve vesnicí 350metrů od kotviště lodí a filetárny, dům je rozdělen na dva  samostatné apartmány.

Apartmán 1

Má velikost 60m2, nachází se v přízemí a je určený až pro šest rybářů, má tři samostatné pokoje se dvěmi lůžky.Obývací pokoj s TV , dvd, wifi . Plně vybavený kuchyňský kout, sklokeramický sporák, trouba, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba. Koupelna se sprchovým koutem a wc. Předsíň a venkovní terasa. Z obýváku a terasy je krásný výhled na moře a okolní hory. K apartmánu se půjčuje kabinová loď Wildeboat XW 650. Předpokládá se,že hosté po sobě nahrubo uklidí.Vybírá se vratná kauce ve výši 200 euro na apartmán, která bude po předání apartmánu vrácena.

 

Apartmán 2

Má velikost 70m2, nachází se v prvním patře, je určený až pro šest rybářů,má samostatný vchod z druhé strany domu. Tři ložnice z toho jedna třílůžková, jedna dvoulůžková a jedna jednolůžková. Obývací pokoj s TV, dvd, wifi. Plně vybavená kuchyně, sklokeramický sporák, trouba, myčka, lednice ,mrazák, mikrovlnná trouba. Koupelna se sprchovým koutem a wc. Předsíň, terasa i balkon. Z obýváku a terasy je nádherný výhled na moře a okolní hory. K apartmánu se půjčuje kabinová loď Wildeboat XW 650. Předpokládá se, že po sobě hosté nahrubo uklidí. Vybírá se vratná kauce ve výši 200 euro za apartmán, která bude po předání apartmánu vrácena.

 

zahradni-chatka-k-oranzovemu-domu.png

Zahradní chatka

Na zahradě oranžového domu je chatka o velikosti 10m2, kde by v případě větší skupiny osob mohli po domluvě v letních měsících přespávat další dvě osoby, v chatce je patrová postel, elektřina, není tekoucí voda.

 

20170803-210609.jpg

Filetárna k oranžovému domu

Filetárna se nachází u kotviště lodí vzdálené 350m od oranžového domu. Přímo u filetárny se dá pohodlně zaparkovat, kdyby pro někoho byla cesta pěšky příliš dlouhá. Filetárna je nově postavena, je rozdělena na tři části- filetárnu, místnost s mrazáky a šatnu se sušárnou. Ve filetárně jsou stoly vyrobené s potravinářsky nezávadného plastu s tekoucí vodou nad každým filetovacím místem. Může zde pohodlně pracovat dvanáct rybářů najednou. Ke každému apartmánu jsou dva mrazáky o objemu 500 l. Rybáři se mohou převléci z rybářských obleků a v šatně pověsit oblek do sušárny, která je součástí šatny a do apartmánu odcházet již v čistém. Ve filetárně naleznete dostatek beden k půjčení na vaše úlovky. Rybáři jsou povinni po sobě vždy ve filetárně uklidit!

 

Modrý dům

Modrý dům se nachází na překrásném místě přímo u moře asi 800 m od centra vesnice. Kotviště lodí a filetárna je přímo před domem. Dům má velikost 70m2. Je určený až pro šest rybářů. V přízemí se nachází předsíň, plně vybavená kuchyň se sporákem ,troubou, myčkou,lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. Obývací pokoj s TV, dvd, wifi. Koupelna se sprchovým koutem a wc. Dvě terasy ze kterých je nádherný výhled na moře a okolní hory. V prvním patře jsou dvě ložnice, každá se třemi samostatnými lůžky. V suterénu je místnost s dvěma mrazáky o objemu 400 a 500 l a ještě jedna koupelna se sprchovým koutem a wc. Filetárna s tekoucí vodou a osvětlením, může zde pracovat až šest rybářů. Molo s loděmi stojí přímo před domem a filetárnou. K domu se půjčují zpravidla dvě lodě Kvaerno 20 ft a 22ft. Vybírá se vratná kauce 200 euro za chatu a 200 euro za loď, která je po předání chaty a lodě vrácena. Předpokládá se, že hosté po sobě nahrubo uklidí.

 

 

 

Galerie modrý dům

filetárna k modrému domu obývák jídelní kout kuchyň 1.pokoj 1.pokoj 2.pokoj 2.pokoj  

 

Galerie apartmán č.1 oranžový důmGalerie apartmán č.2 oranžový dům

oranžový dům - Apatrtmán 2 - první patro kuchyň kuchyňský kout kuchyň obývák 1.pokoj pro 3 osoby 2.pokoj pro 2 osoby 3.pokoj pro 1 osobu


Galerie zahradní chata

 

Galerie filetárna oranžový dům

Facebook

Sledujte úlovky, události,
a novinky v oblasti
na našem Facebooku